29 Mayıs 2020 Cuma

“KORONAVİRÜS PANDEMİSİ DÖNEMİNDE VE SONRASINDA STAJ VE İŞYERİ EĞİTİMİ FAALİYETLERİNİN DURUMU” Konulu Webinar Gerçekleştirildi

20 Mayıs 2020 Çarşamba 19:47 tarihinde eklendi | 216 defa okundu

Teknoloji Fakültesi Fakülte Sanayi Koordinatörlüğü ve ISUBÜ MÜDÜT öğrenci topluluğu katkıları ile 20 Mayıs 2020 Çarşamba saat 14:00’de PACPRO OTOMASYON firmasından Proje Mühendisi İrem ALTUN, İTECH ROBOTİK OTOMASYON firmasından ARGE Merkezi Müdürü Ferdi ALAKUŞ ve TAŞYAPI İNŞAAT firması Planlama ve Teknik Ofis Mühendisi Mehmet Turgut GÖKALP’ ın katılımlarıyla, Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tuncay AYDOĞAN’ ın moderatörlüğünde “KORONAVİRÜS PANDEMİSİ DÖNEMİNDE VE SONRASINDA STAJ VE İŞYERİ EĞİTİMİ FAALİYETLERİNİN DURUMU” konulu webinar gerçekleştirildi.

Webinarda, hayatımıza aniden girerek sosyal, ekonomik, psikolojik ve diğer yönlerden hayatımızı etkileyerek, neredeyse yeniden şekillendiren Koronavirüs Pandemisi döneminde öğrencilerimizin staj ve işyeri faaliyetlerinin nasıl etkilendiği, işletme, öğrenci ve eğitim kurumlarının göstermiş oldukları reaksiyonlar tartışıldı. Ayrıca edinilen tecrübelerin yakın dönem staj ve işyeri faaliyetlerini nasıl etkileyeceği üzerinde öngörülerde bulunuldu.

HAVA DURUMU ( BATI KAMPÜSÜ) 

 

Hava durumu anlık olarak fakültemizde ölçülmektedir.