28 Mayıs 2020 Perşembe

İşyeri Uygulamasındaki Öğrencilerimizin Dikkatine...!

28 Mart 2020 Cumartesi 20:37 tarihinde eklendi | 958 defa okundu

Değerli öğrencilerimiz, Sizlerle daha sağlıklı iletişim kurabilmek için üniversitemiz tarafından verilen e-mail adreslerinin aktif ve obs sitemine kayıtlı olduğundan emin olunuz. Öğretim elemanlarınca derslere ait duyurular buradan sizlere yapılacaktır.

1.Uzaktan Eğitim kararı nedeniyle “İşyeri Eğitimi Uygulamaları*” dersi için üniversitemiz tarafından yapılan sigorta işlemi sonlandırılmıştır.

2.Teorik olarak yürütülen “İşyeri Eğitimi Dersi” Uzaktan Eğitim yoluyla yapılacaktır (Denetçi ve Bölüm Komisyonları ile irtibatta olunuz).

3.İşyeri Eğitimini Bitiremeyen öğrencilerimiz için seçenekler şunlardır;

a) Öğrencinin yaptığı "İşyeri Eğitimi Uygulamaları” dersi kaldığı yerde bitirilecek ve “İşyeri Eğitimi” dersi bitinceye kadar, Öğrenciye büro işlemleri (işyerine gitmeden hazırlatılacak proje, hesap, analiz vb.) hazırlatılarak haftalık takipleri yapılarak kalan süre evden tamamlanacaktır

b) Öğrenciler isterse yazın kaldığı yerden “İşyeri Eğitimi Uygulamaları”na devam edebilecektir. (Dilekçe alınacak)

c) Öğrenci isterse yeniden “İşyeri Eğitimi Uygulamaları”nı yapabilecektir. (Dilekçe alınacak)

“a” maddesini tercih eden öğrencilerimiz için işyeri eğitimi uygulamasının değerlendirmesi tamamlanan haftalar üzerinden teslim edilecek raporlar üzerinden online/örgün değerlendirilecektir.

4.Bitirme Ödevleri/Mühendislik Tasarımı dersleri için Danışmanlara ve/veya ilgili komisyonlara çalışma konuları ile ilgili elektronik olarak teslim edeceğiniz belge, sunu, video, fotoğraf vs. formatlarında dokümanlar, jüri tarafından online/örgün (Skype, Adobe Connect, WhatsApp vs.) olarak değerlendirilecektir.

HAVA DURUMU ( BATI KAMPÜSÜ) 

 

Hava durumu anlık olarak fakültemizde ölçülmektedir.