29 Mayıs 2020 Cuma

İşyeri Eğitimini Pandemi Nedeniyle Tamamlayamayan Öğrencilerimizin Dikkatine...!

14 Mayıs 2020 Perşembe 15:09 tarihinde eklendi | 351 defa okundu

GÜNCELLEME 14.05.2020

İşyeri eğitimini Pandemi nedeniyle tamamlayamayan öğrencilerimiz için daha önce ilan edilen aşağıdaki durum Yüksek Öğretim Kurulunun 11 Mayıs 2020 tarihinde aldığı karar sonrasında güncellenmiştir.  Buna göre  (b) ve (c) maddeleri kaldırılmıştır. Yeni Durum GÜNCEL olarak aşağıda verilmiştir.

ESKİ DURUM

3.İşyeri Eğitimini Bitiremeyen öğrencilerimiz için seçenekler şunlardır;

a) Öğrencinin yaptığı "İşyeri Eğitimi Uygulamaları” dersi kaldığı yerde bitirilecek ve “İşyeri Eğitimi” dersi bitinceye kadar, Öğrenciye büro işlemleri (işyerine gitmeden hazırlatılacak proje, hesap, analiz vb.) hazırlatılarak haftalık takipleri yapılarak kalan süre evden tamamlanacaktır

b) Öğrenciler isterse yazın kaldığı yerden “İşyeri Eğitimi Uygulamaları”na devam edebilecektir. (Dilekçe alınacak)

c) Öğrenci isterse yeniden “İşyeri Eğitimi Uygulamaları”nı yapabilecektir. (Dilekçe alınacak)

“a” maddesini tercih eden öğrencilerimiz için işyeri eğitimi uygulamasının değerlendirmesi tamamlanan haftalar üzerinden teslim edilecek raporlar üzerinden online/örgün değerlendirilecektir.

GÜNCEL 14.05.2020

İşyeri Eğitimini Bitiremeyen öğrencilerimiz;

"İşyeri Eğitimi Uygulamaları” dersi kaldığı yerde bitirilecek ve “İşyeri Eğitimi” dersi bitinceye kadar, Öğrenciye büro işlemleri (işyerine gitmeden hazırlatılacak proje, hesap, analiz vb.) hazırlatılarak haftalık takipleri yapılarak kalan süre evden tamamlanacaktır.

işyeri eğitimi uygulamasının değerlendirmesi tamamlanan haftalar üzerinden teslim edilecek raporlar üzerinden online olarak değerlendirilecektir.

HAVA DURUMU ( BATI KAMPÜSÜ) 

 

Hava durumu anlık olarak fakültemizde ölçülmektedir.