16 Eylül 2021 Perşembe

İnşaat ve Teknoloji Topluluğundan (İNTEK) İnşaat Mühendisliği Bölümü 1. Sınıf Öğrencilerine Hediye Kutusu Etkinliği

05 Ocak 2021 Salı 14:33 tarihinde eklendi | 455 defa okundu

İnşaat ve Teknoloji Topluluğu (İNTEK), dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle 2020-2021 Eğitim ve Öğretim dönemini online olarak gerçekleştirmek zorunda kalan İnşaat Mühendisliği, 1. Sınıf Öğrencilerine bu süreçte manevi olarak destek olmak amacıyla “Hediye Kutusu” gönderdi. Hediye Kutusu’nun içeriği Öğrencilerin Meslek ve Eğitim dönemlerinde kullanacakları malzemeler olarak düzenlendi. Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. İbrahim DİLER, Teknoloji Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Reşat SELBAŞ’ın da destekleri ile hazırlanan hediyeler, Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Reşat SELBAŞ ve Dekan Yardımcısı (İNTEK Akademik Danışmanı) Prof. Dr. Cengiz ÖZEL ve İNTEK üyelerinin katılımıyla, kargo ile öğrenci ikamet adreslerine gönderildi.

Her yıl düzenlenen 19 Aralık İnşaat Mühendisleri Gününde yapılan baret dağıtım işini bu senede tüm olumsuzluklara rağmen bütün 1. Sınıf İnşaat Mühendisliği öğrencilerinin ikamet adreslerine gönderen İnşaat ve Teknoloji Topluluğunun (İNTEK) çalışmasını yönetim kadrosu şu sözlerle ifade etti;

‘‘Biz, İnşaat ve Teknoloji Topluluğu (İNTEK) olarak her zaman Fakültemizdeki öğrenci arkadaşlarımız için akademik, eğlence, sosyal sorumluluk gibi bütün alanlarda çalışmalar yapıyoruz. Pandemi sürecinde üniversitemize yeni katılan arkadaşlarında okullarına uzaktan devam etmelerinin hüznünün farkındayız. Bu hüznü bir nebze kırabilmek ve onlara “Hoş Geldiniz” diyebilmek için tüm yönetim ekibimiz olarak böyle bir çalışma yapmak istedik’’.

Etkinliğin yapılası sürecinde yoğun emek veren İnşaat ve Teknoloji Topluluğu (İNTEK) üyelerine teşekkür eder, tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Hesaplarımız