24 Nisan 2019 Çarşamba

Fakültemiz ile Bursa İnşaat Tic. ve San. A.Ş. (BİYTAŞ) Arasında İşyeri Eğitimi Protokolü İmzalandı.

05 Eylül 2018 Çarşamba 15:48 tarihinde eklendi | 372 defa okundu

Bursa İnşaat Tic. ve San. A.Ş. (BİYTAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı Suat GÜLÇİMEN ve ekibinin Fakültemiz Dekanlığı'nı ziyaretleri sırasında kendileriyle İşyeri Eğitimi Protokolü imzalandı.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Reşat SELBAŞ, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet KABUL ve Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı Öğr. Üyesi Dr. Ergün KORKMAZ'ın da hazır bulunduğu imza töreninde, Bursa İnşaat Tic. ve San. A.Ş. her yarı yıl Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümünden her yarıyıl 1'er öğrenci almayı taahüt etti.

Biytaş A.Ş. 1985 yılında, Bursa ve bölgesinde faaliyet göstermek üzere tesisat, proje, imalat, malzeme satış ve taahhüt şirketi olarak kuruldu. Kuruluş amacı; inşaat ve tesisat konusunda dünyada uygulanmakta olan yenilik ve gelişmeleri, Türkiye’de uygulayabilecek standarda getirmek ve uygulamaktır. Ayrıca imalat ve satış sonrası verilmesi gereken servis ve bakım hizmetlerinin önemini kavramış ve bunu da hizmet amaçları arasına almıştır.

Biytaş A.Ş.; endüstriyel tesisat, merkezi ısıtma sistemleri, doğalgaz tesisatı, sıhhi tesisat, radyatörlü, yerden ısıtma sistemleri ile kalorifer tesisatı, havalandırma – klima, soğutma tesisatı, yüzme havuzu, havuz  kimyasalları, sauna ve buhar odaları ile güneş enerjisi sistemlerini yeterli yönetici ve teknik kadrosuyla titizlikle uygulamaktadır.

Biytaş A.Ş. bugün 95 kişilik uzman mühendis, teknisyen ve şantiye görevlilerinden oluşan personeli ile düzenli ve aktif hizmet veren bir kuruluş olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Biytaş A.Ş. Türkiye’nin gündeminde olan her türlü yenilikleri başarı ile uygulaması ve bunun sonucu olarak bölgemizin seçkin yatırımcı kişi ve kuruluşlarından oluşan referans listesiyle amacına ulaşmış  olmanın mutluluk ve gururunu taşımaktadır.